top of page

Shanenawa - Shanekaya

Público·52 membros

Liberec Dynamo ČB živě 5 listopadu 2023

Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FC Slovan Liberec - SK Dynamo České Budějovice. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů.

[SLEDUJTE ONLINE] Liberec Teplice koukněte se živě 23 ... Dynamo ČB Teplice přenos živě 9 dubna 2023 2022 | FK Pardubice - SK Dynamo Ceske Budejovice 31. (živý přenos**) Olomouc Dynamo ČB koukněte se (TELEVIZE ... Slovan Liberec vs Dynamo Ceske Budejovice Živě Slovan Liberec vs Dynamo Ceske Budejovice live Začíná na 04/11/2023 na 14:00 UTC čas v First League. V současné době Slovan Liberec hodnost -, zatímco Dynamo ... Tentokráte přihrál na hranici šestnáctky na Smetanu a ten opět vypálil, Kučera ale jeho pokus kryl. 18. min. Brožík je velmi aktivní. Po výkopu Uvarenka se prodral do vápna Budějovic mezi dvěma beky, naneštěstí pro domácí ale nastřelil jen bránkáře Kučeru. 16. min. Brožík hledal centrem z pravé strany vysokého forvarda Smetanu, těsně před ním ale stačil míč přizvednout rukou brankář Kučera a Smetana se tak k míči nedostal. 15. Liberec Dynamo ČB živě 05/11/2023 Streamování - Warriors Inc. před 9 hodinami — (Sledovat živě>>) Dynamo ČB Karviná koukněte se 07/10/ 7. 10. 2023 — Slavia Plzeň koukněte se 11 března 2023 2022 | SK Slavia Prag - FC Slovan ... SK Dynamo České Budějovice | oficiální internetové stránky před 6 hodinami — Trenér Nikl před Libercem: Čeká nás těžký zápas. Střelecký ostrov, so 28.10.2023, FORTUNA:LIGA. Sudí Královec právě ukončil první poločas. 44. min. Hosté se na konci prvního poločasu dočkali svého prvního rohu. Ovšem bez vážnějšího ohrožení branky. 41. min. Nyní se hraje opatrně na obou stranách. Žádný z týmů nechce udělat chybu. 37. min. Po centru Radzinevičiuse se dostal do velké šance Smetana, ovšem z výhodné pozice netrefuje branku hostí. 34. min. Bejbl vidí po tvrdém zákroku na Ondráška žlutou kartu. 33. Liberec vs. Budějovice - Online přenos Liberec vs. Budějovice - online přenos z fotbalového utkání z ligy Gambrinus liga, kde se střetl FC Slovan Liberec s SK Dynamo České Budějovice. 68. min. Liberecký Smetana se uvolnil v šestnáctce soupeře a vystřelil těsně vedle tyče. 65. min. Ze hry odchází Hudson, nahrazuje jej Radek Dejmek. 63. min. Nebylo to ale nic vážného, po krátkém ošetření je zpátky ve hře. 62. min. Na hrací ploše zůstal ležet Ondrášek, odnáší ho nosítka. 58. min. Nadějná akce slovanu končí u Hudsona. Ten nepřešel přes hostujícího obránce a ještě si při tom přivodil drobné zranění. 54. min. Na druhé straně odpověděli domácí Brožíkovou slabou střelou do prostřed branky. 52. Slovan Liberec vs Dynamo Ceske Budejovice H2H - Livescore Slovan Liberec vs Dynamo Ceske Budejovice H2H. « Back | Yesterday | Today | Live | My Games | Finished | Not Started | Tomorrow | Predictions. Next match. Liberec vs. Budějovice - Online přenosMinuta Ikonka Popis události 90. min. Sudí Královec ukončil zápas. Nezmar sice dokázal skórovat, gól ovšem nemůže být uznán pro předchozí ruku Dohnálka. 89. min. Budějovické střídání: Za Ondráška jde na hřiště Mrkvička. 87. min. Nezmar se v českobudějovickém pokutovém území obtočil kolem obránce a nebezpečně vypálil. Kučera však byl na správném místě a jeho pokus kryl. 86. min. Po rohovém kopu hostů se ke střele dostal Plocek, který napálil jednoho z libereckých obránců. Reklamoval ruku, ale píšťalka sudího zůstala hluchá. 50. min. Hosté se nyní více drží u míče. Domácí se zaměřují na defenzivu. 47. min. Hostující Mezlík vidí žlutou za faul na Brožíka. 46. min. Rohový kop hostů odvrací Bejbl. Sudí Královec právě zahájil druhý poločas. 45. min. Skóre se po prvním poločase něměnilo a zůstává 0:0, i když měli domácí místy územní převahu a vypracovali si tři brankové příležitosti. min. Liškův dalekonosný pokus příliš Kučeru nevyděsil, mířil hodně nad. Utkání sleduje 4418 diváků. 84. min. Liberec se ještě snaží oživit hru, Lattmana nahradil Dočkal. 80. min. Smetanu nahrazuje Jan Nezmar. 78. min. Svátek mířil nad. 74. min. Budějovičtí se sami připravili o výhodu rohového kopu. Útočným faulem se provinil Plocek. 71. min. Hra je přerušena na trávníku zůstal po souboji ležet David Horejš. SK Dynamo České Budějovice, přímý přenos, live stream, živěLivescore | Live přenosy | Giro d´Italia | Tour de France | Vuelta | Oktagon | Prenosy. eu | Niké liga SK Australian Open | French Open | Wimbledon | US Open | Turnaj mistrů | Turnaj mistryň | Fed Cup TV Tipsport | Fortuna TV Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů SK Dynamo České Budějovice. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. FC Slovan Liberec | oficiální internetové stránky před 5 hodinami — Permanentky lze kromě online prodeje už zakoupit i ve fanshopu. Otvírací dobu 15. SK Dynamo ČB, 13, 14:30, 10. 16. FC Zlín, 14, 14:34, 10. Kompletní tabulka. Liberec - Č. Budějovice | ONLINE | 21.8.2022 16:00 - iSport.cz Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u dnešního přenosu ze čtvrtého kola FORTUNA:LIGY mezi domácím FC Slovan Liberec a hosty SK Dynamo České Budějovice. 11. min. Domácí jsou hodně nesehraní a to se výrazně odráží na jejich hře. 10. min. Mezlík si potáhl míč zprava do středu hřiště a zhruba z 20 metrů vystřelil. Jeho střela šla však doprostřed, kde byl připraven Uvarenko. 8. min. Hudson zahrál před vápnem rukou, naslednou standardku však hosté doslova zahodili. 7. min. Ondrášek to pozemi zkusil na libereckou bránu. Uvarenko byl ale připraven. 4. min. FC Slovan Liberec - SK Dynamo České Budějovice - Fotbal ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport · Fotbal; Více… Sport · Fotbal; Více… Přehled dílů. Od nejnovějšího; Od nejstaršího; Podle data ... min. Hudson našel z prava aktivního Brožíka, který ovšem z těžké pozice střílí pouze nad branku. 30. min. Bud