top of page

Shanenawa - Shanekaya

Público·52 membros

(SHIKONI DREJTPËRDREJT***) Partizani Tirana Vllaznia 2022 06.11.2023


31 mar 2022 — FT 0 - 0 (HT 0 - 0) (AGG 1 - 1) · KS Vllaznia Shkodër Vllaznia Shkodër · D L W L D · 31/03/2022 Cup KO 08:45. Venue Elbasan Arena (Elbasan) ...


Abissnet SuperioreVIDEO/ Luftë, raste dhe emocione deri në sekondën e fundit. Skënderbeu dhe Tirana e mbyllin në barazim 6 Nëntor, 2023 VIDEO/ Gola në minutat shtesë të të dyja pjesëve, Teuta dhe Laçi ndajnë pikët në një barazim drithërues në “Niko Dovana” 5 Nëntor, 2023 VIDEO/ Kukësi dhe Dinamo nuk i prishin punë njëra-tjetrës, të dy palët i kënaq një barazim EKSKLUZIVE/ Skandal në Korçë, sulmohet me gurë autobusi i lojtarëve të Tiranës pas ndeshjes Duelet e ditës së diel u mbyllën në barazim, ja si ndryshon renditja në Superiore Shpëtoi Laçin nga humbja me Teutën, Myrta: I lumtur për golin e shënuar, ja kujt ia dedikoj “E dyta radhazi që e pësojmë në shtesë”, trajneri Martini nuk fshihet: Dua vendin e katërt, as nuk e mendoj mbijetesën Trajneri Gvozdenoviç: Rezultati nuk është i drejtë, pika ndaj Tiranës nuk e kënaq Skënderbeun “Në fund u treguam të brishtë”, Ahmataj pas barazimit me Skënderbeun: I kënaqur nga ndeshja e sotme Trajneri i Laçit, Josa: Më kënaq kompensimi i pikës, atë që lamë me Partizanin e morëm në Durrës “Fitoret e Egnatias na motivojnë”, Arbër Abilaliaj tregon pse Partizani vuan deri në fund dhe kur do të vijë trajneri i ri VIDEO/ Çudira shqiptare në Korçë, kabinës së VAR-it i vendosin sipër një… prezervativ Sulmuesi i Dinamos, Zabërgja: I mërzitur nga goli i anuluar, e dominuam Kukësin në çdo aspekt “Zëvendësuesit nuk sakrifikojnë, kjo është pikëpyetje e madhe”, Nica: Ja arsyet pse nuk ia doli Kukësi ndaj Dinamos “Skuadra ka filluar të më ndjekë”, Mehmeti pas barazimit të Dinamos: Jam më shumë i kënaqur për lojën Stoli i Partizanit shënon 5 gola, Atanaskoski nuk ndalet Pushim para Vllaznisë, halli i vetëm dëmtimet. 2022–23 Kategoria Superiore 2022–23 Kategoria Superiore ; 19 August 2022 – 29 May 2023 · Partizani 17th title · Bylis · Kastrioti · Partizani · Tirana · Egnatia · Vllaznia. Në orën 17:00 të së njëjtës ditë, luhen sfidat Skënderbeu-Tirana dhe Teuta-Laçi që mund të sjellin lëvizje të rëndësishme ne klasifikim. Ndërkohë java mbyllet me ndeshjen e së hënës, kur Partizani dhe Vllaznia do të përballen mes tyre, në një “klasike” me shumë rivalitet të futbollit shqiptar. JAVA 12 04. Foto - KF Vllaznia September 10, 2022. Foto · Java 3, Tirana – Vllaznia · Read More · Gjergj Kola Kupa Shqipërisë: Vllaznia – Partizani 1-1 · Read More · vllaznia; April 15, ... Partizani Tirana vs Vllaznia Shkodër Stats, Predictions & H2H Partizani Tirana 0. Apr 13, 2022. Vllaznia Shkodër 1. Partizani Tirana 1. Mar 31, 2022. Partizani Tirana 0. Vllaznia Shkodër 0. Feb 19, 2022. Partizani Tirana 1. Vllaznia vs Partizani Tirana Live Score & Result | 7 Oct 2022 | FOOTLIVEEngland Italy France Germany Spain Greece Portugal Youth Results Europe (A-L) + Europe (M-Z) + America + Asia + Africa + Oceania + Match Vllaznia vs Partizani Tirana results and Live score on footlive. com. Vllaznia - Partizani Tirana match for Kategoria Superiore starts on 07/10/2022 at 15:45 UTC/GMT. With footlive. com you can follow Vllaznia results and Partizani Tirana results. Live results, Goal Scorers, Half Time result, Full-Time result, 2nd Half result, h2h, head to head, line ups, goals, red cards, yellow cards, statistics, betting, follow the game with foot live. Njihuni me formacionin e mundshëm të Partizanit Probleme për Vllazninë para ndeshjes me Partizanin, shqetësojnë dy titullarët Laçi kërkon “melhemin”, Josa nuk bën ndryshime për duelin me Teutën Partizani, rokada e balancave / Nga Hadroj te Mba e Da Silva, beniaminët e vjetshëm nuk janë më të pazëvendësueshëm Teuta përballë “makthit” kurbinas, Martini plot dilema prej dëmtimeve Formacioni i mundshëm/ Dinamo me ekipin fitues, dilema vetëm në mesfushë “Të reagojmë me Tiranën”, Gvozdenoviç i shqetësuar nga rezultatet e fundit: Përgjegjësia është e gjithë skuadrës “Nuk po i kuptoj më arbitrat”, Nica para sfidës me Dinamon: Merak vetëm fushën, luajmë për tri pikë SUPERIORE/ “Final 4” dhe mbijetesë, gjashtë skuadra zbresin në fushë për çdo objektiv. Ja situata me dëmtimet EKSKLUZIVE/ “Kampionati s’do të jetë i njëjtë”, Ahmataj: Skënderbeu vrapon shumë, por Tirana do titullin (E PLOTË) Dënimi nga FSHF-ja, sfida e sotme e Superiores do të luhet pa praninë e tifozëve Shijakasit të karikuar, Deliallisi flet për sfidën me Egnatian: Gjithçka për 3 pikë “Egnatia e ndërtuar për të qenë në krye”, Tetova: Kemi dominuar çdo ekip, por duhet kujdes kundër Erzenit SUPERIORE/ Java e 12-të ngre siparin, njihuni me sfidën e vetme të ditës së sotme EKSKLUZIVE/ Shehi “peng” i Tiranës, një italian për stolin e Partizanit “Vllaznisë i duhen riparime”, trajneri Osmani: E kishim të vështirë, Erzeni na dominoi në disa momente 3 Nëntor, 2023 “Nuk do ta pranoja kurrë Partizanin, më dhimbset Tirana”, Agustin Kola flet për Silvinjon: Në futboll nuk ka me hatër Akuza e rëndë e ish-futbollistit për Vllazninë: Po trukohen ndeshje! Mund të jenë lojtarë apo pjesëtarë të stafit Mbrojtja në “shënjestër”, trajneri Gvozdenoviç nuk kursen kritikat Java e 11-të e Superiores/ Notat e skuadrave, shikoni formacionin më të mirë dhe më të dobët Mehmeti “fërkon duart”, një titullar i rëndësishëm jep shpresa për në Kukës Statistikat para duelit me Skënderbeun, ja sa pikë më pak se vjet ka Tirana EKSKLUZIVE/ “Maldini idhulli im”, Fangaj: Preka topin, nuk i kuptoj pretendimet e Kukësit. Partizani Tirana vs KF Vllaznia » Predictions, Odds, Live Scores & StreamsNot much time has passed since the teams met the last time. Less than a year ago, on 14. 09. 2023, they faced each other in Shkoder at the the Loro Borici Stadium. Will we witness another 0-0 result or will one team win the upcoming match? Partizani Tirana won two of the past three matches. That's why it's unlikely that Vllaznia Shkoder will win this time. Partizani Tirana vs Vllaznia Shkoder live score,prediction() 31 mar 2022 — Where to watch Partizani Tirana vs Vllaznia Shkoder online?AiScore provides Partizani Tirana vs Vllaznia Shkoder(2022/03/31) live score ... Partizani Tirana - Vllaznia live score 21.05.2023 today match Partizani Tirana - Vllaznia (13.01.2023 | 13 Jan 2023 | 13/01/2023) 1:2 Kategoria Superiore; Vllaznia - Partizani Tirana (23.04.2022 | 23 Apr 2022 | 23/ ... In the last three matches of the two teams facing each other, Partizani Tirana scored a total of 3 goals while Vllaznia Shkoder only scored 1. It could be a tough match to play, since it will probably get quite cold at the time of the game. Precipitation could also be a challenge, since chances for clear are quite high. Fk Partizani Tirana, currently being on the second position in the league, are surely expected to keep their lead; especially with them being four positions higher in the league than Vllaznia Shkoder. Looking at a team's past performances is one of the best ways to predict the outcome of an upcoming game, but there's also more to consider. Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 23 orë më parë — )) Partizani Tirana Kastrioti. (SHIKO ONLINE<<<<) Vllaznia Bylis Ballsh drejtpërdrejt 1 pri [[hd live!!! ]] Egnatia Vllaznia transmetim i ... [SHIKONI*] Teuta Durrës Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 5 n 21 orë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport*]]@@] ... Despite a draw being highly unlikely (24. 1%), experts believe that Fk Partizani Tirana has great chances for a win, respectively 59. 2%. However, Vllaznia Shkoder only gets a 16. 7% probability for a win. Place your bet once you've also taken these facts into consideration: Both of these respected teams will be facing off in a future match; ideal if you wish to follow their progress. Match DetailsPartizani Tirana v KF VllazniaAbissnet Superiore AlbaniaDate - 06/11/2023Starting time - 17:00 UTCVenue: -, -, -Betting Odds ComparisonOddspedia provides Partizani Tirana v KF Vllaznia betting odds from 24 bookmakers in 30 betting markets. [[TRANSMETIM]!] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtat 2022 | KS Kukesi - FK Partizani Tirana 30. 2022 | KF Bylis Ballsh - KF Erzeni Shijak 30. 2022 | KF Teuta - Vllaznia Shkoder 01. [[TRANSMETIM I ... Njihuni me sfidat e sotme VIDEO/ Një gol, një i kuq, VAR dhe polemika në fund. Egnatia mposht Erzenin dhe vazhdon marshimin në krye Vetëm 1 fitore në 5 ndeshje, Vllaznia ka probleme… jashtë fushe 4 Nëntor, 2023 “Nuk do të bëj eksperimente”, Ahmataj para ndeshjes ndaj Skënderbeut: Kemi forcat për ta përballuar edhe me mungesa HISTORI KRITIKE/ Padrejtësitë e mëdha të kampionateve të Shqipërisë (*…Që të mos lindin të tjera) Humbi ndjenjat në stadium, drejtuesit e Skënderbeut i shkojnë në shtëpi tifozit korçar dhe i dhurojnë… Verlindorët e shpallën “non grata”, reagimi i delegatit Petrit Brahja: E vërteta në ndeshjen Kukësi-Erzeni “Kemi gabuar një episod në 100 e ca minuta”, Deliallisi i zhgënjyer: Pa një sulmues përpara, do t’i kemi këto vështirësi “Ia dolëm me durim, duhet të kishim më shumë uri”, Tetova pas fitores: Duamena nuk është në formën e duhur Mehmeti: Dinamos nuk i shkojnë justifikimet, në Kukës arrijmë objektivin dhe konfirmojmë rritjen “Goli është për sulmuesin, kam shumë për të dhënë”, Zabërgja: Ja arsyet e ngërçit të Dinamos Situata e Kukësit para Dinamos/ Dëmtime në masë, priten 4 mungesa te skuadra e Nicës Latifi humb edhe Kukësin, gjendje lufte te bardheblutë para ndeshjeve të radhës. Kalendari i javës së 12-të, ja kur luhet Partizani- VllazniaKategoria Superiore kthehet përsëri në këtë fundjavë, me sfida interesante që mund të ndikojnë renditjen e kampionatit në të dy skajet. Sektori i Garave në FSHF ka vendosur që sfidat e kësaj jave të zhvillohen në tre ditë. Java hapet të shtunën me ndeshjen interesante mes Erzenit dhe Egnatias, të cilat për momentin gjenden në skaje të ndryshme të klasifikimit. Më pas, të shtunën në drekë luhet në orën 14:00 dueli që përfshin betejën për mbijetesë mes Kukësit dhe Dinamos. Vllaznia Shkoder vs Partizani Tirana - 2022-10-07 Match 7 tet 2022 — Vllaznia Shkoder vs Partizani Tirana - 2022-10-07 Match Overview.


Informações

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page