top of page

Shanenawa - Shanekaya

Público·52 membros

Liberec Dynamo České Budějovice živě 5 listopadu 2023

21. 8. 2022 — Živý přenos fotbalového utkání Fortuna:ligy mezi FC Slovan Liberec a SK Dynamo České Budějovice dne 21.08.2022 zdarma. Kde sledovat?

Radiožurnál Sport | Český rozhlas před 20 hodinami — První české sportovní rádio v síti DAB+, na internetu i v mobilu. Poslouchej zimní olympiádu z Pekingu živě! "Byly tam věci, s nimiž jsem byl spokojen, ale na spoustě dalších musíme ještě zapracovat. Jeli jsme sem s cílem uspět, ale proti silnému Slovácku se to nepovedlo, " konstatoval Nikl. V šesté minutě nabídl faulující Hora domácím možnost trestného kopu z 20 metrů. Havlík ji ale nevyužil a poslal míč nad břevno. Na delší dobu to byla jediná střelecká příležitost Slovácka. Budějovice nepřijely pouze bránit, aktivním napadáním znemožňovaly domácím rozehrávku a mohly být odměněny i gólem. Vstupenky – VstupenkyVstupenky na sez�nu 2023/24 jsou rozd�leny na l�stky pro standardn� a exponovan� utk�n�. T�mi jsou my�leny z�pasy se Spartou, Slavi�, Plzn�, Bohemians a Pardubicemi. Pro d�ti do 130 cm lze po��dit vstupenku za 20, - K�, p�i�em� d�t� nez�sk� n�rok na vlastn� seda�ku, tyto l�stky lze po��dit pouze v den utk�n� na pokladn� ar�ny �. Zatrnulo mi ve 13. minutě, kdy Ngyuen namazal Horovi, ale Kadlec za něj zaskočil. V poločase jsme si něco řekli, a to se projevilo od vystřídání po hodině hry. Trpělivě jsme pracovali dál, po gólu jsme měli ještě jednu šanci. Jsem rád, že jsme to zvládli vítězně, protože Budějovice dobře bránily a bylo to o dobývání jejich obrany. " Marek Nikl (trenér Č. Detail zápasu 1. FC Slovácko - SK Dynamo České BudějovicePreview Online Statistiky 17. kolo, Základní část | sobota 28/01/2023, 15:00 | Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty | O2 TV stream MDGóly1. FC SlováckoSK Dynamo České BudějoviceKarty1. FC SlováckoSK Dynamo České BudějoviceNávštěva: 2 714 diváků (34% z kapacity 8 000) "Zápas nesl všechny znaky začátku sezony po zimní přípravě. Budějovice dobře bránily, my je museli dobývat. Jsme rádi, že jsme první zápas zvládli, " řekl na tiskové konferenci trenér domácích Martin Svědík. V 70. minutě rozveselil zmrzlé tribuny střídající Holzer. Naběhl si za obranu na měkký centr Havlíka a zblízka otevřel skóre. "Obránce mě neviděl a já jsem se dostal před něj, pak už to byl lehký úkol, " popsal Holzer rozhodující akci zápasu. Hosté se nevzdali, v posledních minutách se snažili o tlak, jenže zkušený domácí tým výhru uhájil. V nastavení trefil ještě Kim Sung-pin tyč. Svěřenci trenéra Svědíka neprohráli s Jihočechy pátý z posledních šesti ligových duelů. Ohlasy: Martin Svědík (trenér Slovácka): "První poločas nesl všechny znaky prvního zápasu po zimní přípravě. Chyběla mi větší sehranost i vyhranost, tím pádem jsme soupeře nedostali pod tlak tak, jak jsme chtěli. Extraliga hokej živě dnes: České Budějovice - Liberec 5. 10. 2023 — Liberec naposledy porazil Pardubice, nyní ho čekají skvěle hrající České Budějovice. Sledujte 8. kolo extraligy v online live streamu na TV ... Budějovic): "Nehodnotí se mi to dobře, protože jsme prohráli. Chtěli jsme zápas zvládnout a pokusit se tady vyhrát, to byl náš hlavní cíl. Chtěli jsme hrát aktivně, vysoko a presovat, některé věci tam byly od nás celkem zajímavé, na dalších musíme ještě zapracovat, protože neklapou podle našich představ. V příštích zápasech budeme určitě lepší. Dnes to bohužel nestačilo, Slovácko je kvalitní, silný tým. Rozhodl jeden gól, před ním jsme měli zachytit zárodek akce a nenechat domácí odcentrovat. "1. FC Slovácko - SK Dynamo České Budějovice 1:0 (0:0) Branka: 70. Holzer. Rozhodčí: Všetečka - Hrabovský, Pečenka. ŽK: Vecheta, Kadlec - Hora, Králik, Broukal. Voz��k��i si sv� m�sta mohou po��dit on-line. Vstupenky do p��slu�n�ch sektor� z�skaj� v prodejn� aplikaci, u vstupu na tribunu se prok�� sv�m pr�kazem (neplat� pro nejbli��� z�pas se Spartou, kdy je t�eba napsat na ticketing@fchk. cz). Doprovod voz��k��e m� mo�nost po��dit l�stek do p��slu�n�ho sektoru za standardn� cenu. VIP vstupenky (VIP Silver) Fanou�ci mohou rovn� po��dit VIP vstupenku na jednotliv� utk�n�. FC Slovan Liberec - vs SK Dynamo České Budějovice před 8 hodinami — Aktuální skóre FC Slovan Liberec vs. SK Dynamo České Budějovice (a online přímý přenos s videem) začíná 5. 11. 2023 v 14:00 UTC at U Nisy Stadium stadium, ... Bulletin č. 10 2021/22: SK Dynamo České Budějovice 19. 12. 2021 — Pravidelní čtenáři o něj ale nepřijdou, protože pro ně máme alespoň online verzi s řadou zajímavých materiálů. Liberec, Kitl, iQLANDIA Liberec ... Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 před 12 hodinami — Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 listopadu 2023 Živá TV před 23 hodinami — [[živá tv!][] Slovácko Slovan Liberec přenos živý 28 října 2 ... Ve 12. minutě zachytil Hora špatný odkop Filipa Nguyena z prostoru mimo velké vápno, z voleje z 35 metrů vypálil na prázdnou branku, ale Kadlec míč těsně před čárou odkopl. "Káca (Kadlec) byl hodně rychlý a zachránil to, " uvedl Ngyuen. "Doufal jsem, že už to bude gól a že to tam spadne, " prohlásil hostující záložník Patrik Hellebrand, který na Slovácku tři roky hrál. Vyrovnaná partie se odehrávala i v dalším průběhu první půle. 1. fotbalová liga 2023/2024 » 14. Round » Live commentary před 11 hodinami — Live commentary: Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice (1. fotbalová liga 2023/2024, 14. Round) with scorers, line-ups, substitutions, ... ŽIVĚ: FC Slovan Liberec vs Dynamo České Budějovice 21. 8. 2022 — Živý přenos fotbalového utkání Fortuna:ligy mezi FC Slovan Liberec a SK Dynamo České Budějovice dne 21.08.2022 zdarma. Kde sledovat? 1. FUTSAL liga 2020/2021 Budějovice. ERA-PACK Chrudim - SK Dynamo. 20:2Online · Online. 11.kolo ne 14.11.2021. SK Dynamo Č. Budějovice - FTZS Liberec. SK Dynamo - FTZS Liberec. 3:4 ... Liberec skolil Pardubice. O výhře po nájezdech rozhodl Flynn 3:15Liberec v 7. kole hokejové extraligy vydřel vítězství 4:3 po samostatných nájezdech nad Pardubicemi. Dynamo v zápase dvakrát ztrácelo o dvě ...Sport.cz · Martin Drozd · před měsícem